ثبت سفارش

سفارش از اروپا و همه کشورها و سایت های خارجی

ثبت سفارش

سفارش از اروپا و همه کشورها و سایت های خارجی

سفارش از اروپا

فرم انتهای صفحه را پر کنید

ارتباط مستقیم با ما

تنها با فشردن چند کلیک از هرجای دنیا که خواستید خرید کنید

ارتباط مستقیم با ما

تنها با فشردن چند کلیک از هرجای دنیا که خواستید خرید کنید

روی مبلتون لم بدید

سفارش کالا از خارج کشور

حتما برایتان پیش آمده که به کالایی در خارج از ایران نیاز پیدا کرده باشید؛ اما ممکن است قیمت کالا در ایران بسیار بالا و غیر منطقی باشد، یا برند آن محصول در ایران نباشد، یا مشابه آن را پیدا نکنید، یا از اصل بودن کالا مطمئن نباشید و در آخر تصمیم بگیرید که کالا را از کشور اصلی آن خریداری کنید.

چند راه برای این کار وجود دارد که در ادامه به بررسی آن ها می‌پردازیم
 
۱. سفر به آن کشور و خرید مستقیم:
با توجه به بالا بودن قیمت ارز، بلیط و اقامت در کشور دیگر در این روش نیاز به صرف هزینه و زمان زیادی هست که مقرون به صرفه نخواهد بود.
 
۲. درخواست خرید و ارسال کالااز آشنای مقیم در کشور مورد نظر:
این راه برای همه کاربردی نیست چون ممکن است شما آشنایی در کشور مورد نظر نداشته باشید و ثانیا در صورت داشتن فرد مورد نظر، امکان ارسال پستی از کشور مبدا به ایران وجود نداشته باشد. ثالثا توجه کنید که نرخ ارسال کالا با حجم کم در پست های بین الملی بسیار بالاست و هزینه نهایی شما را دو چندان می‌کند و در آخر امکان واریز وجه به حساب فرد مورد نظر، کمی سخت، پیچیده و زمان بر است.
 
۳. . خرید از یک سایت خارجی آنلاین و ارسال پستی به ایران:
این راه نیز مثل راه قبلی نیاز به امکان اسال کالا از کشور مبدا به ایران را دارد حال آنکه مبدا اکثر سایت های معروف خرید کالای آنلاین در دنیا، کشورهایی همچون آمریکا و یا کشورهای دیگری است که ارسال پستی به ایران ندارند به خصوص در شرایط فعلی که کشور ما در تحریم به سر می برد و بسیاری دیگر از کشورها هم این محدودیت را برای ایران به وجود آورده اند.
حال اگر فرض کنیم ارسال کالا از سایت فروشنده به ایران ممکن باشد شما نیاز به امکان پرداخت ارزی برای هزینه خرید خود دارید و در واقع مهم ترین قسمت کار، غیر از آشنایی به نحوه خرید آنلاین و ثبت سفارش در سایت های خارجی با تسلط نسبی به زبان آن سایت، همین امکان پرداخت هزینه کالا است که معمولا به دلار نیز می باشد. به این منظور باید یک کارت خارجی پایه دلاری مثل ویزا کارت یا مسترکارت داشته باشید.
 
۴. سپردن تمام مراحل خرید به یک تیم حرفه ای و قابل اعتماد:
 
راحت ترین راه استفاده از یک واسطه مطمئن می باشد که بدون نگرانی در سریع ترین زمان و کمترین هزینه کالای خود را درب منزل تحویل بگیرید.
سایت cipj.ir دارای نماد اعتماد، یک واسطه قابل اعتماد می باشد.
برای ثبت سفارش در سایت cipj.ir فرم موجود در سایت را پر کنید و در انتها عکس و یا لینک مورد نظر را وارد نمایید.
برای وارد کردن لینک کافی ست به سایت های خارجی مثل , alibaba, amazon, ebay, aliexpress و … مراجعه کرده ،  محصول مورد نظر را انتخاب کنید، لینک را کپی کنید و در آخر در کادر مربوطه در سایت cipj.ir وارد کنید.
پس از تکمیل فرم ، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند و پس از هماهنگی جزئیات کار -اعم از محاسبه هزینه نهایی و زمان مورد نیاز- اقدام خواهد شد.
پس از آن شما منتظر دریافت کالای خود درب منزل باشید.